טכנאי מכונות כביסה

טכנאי מכונות כביסה ברחובות נייד:052-683-8941

מכונת כביסה טובה היא מכונה שמגיעה לניקוי מירבי , שומרת על איכות הבגד, נוחה לשימוש, חסכונית במשאבים ומאריכה ימים.מהם הקריטריונים שיסעו לנו לבחור מכונת כביסה כזו ? ובכן , ישנם מספר קריטריונים ובכל אחד מהם יתרונות וחסרונות , והחוכמה היא כמובן להתאים את מכונת הכביסה לצרכים שלכם .

קיימים שני סוגים של מכונות כביסה :  מכונות עם פתח עליון ומכונות עם פתח קדמי  (המכונות הסטנדרטיות).  על מכונות שפתחן למעלה לא ניתן להניח דברים , אך מצד שני, הן צרות יותר ויתאימו גם במקומות בהם לא תתאים מכונה עם פתח קדמי. פתח עליון נוח יותר לגישה וגם מאפשר פתיחה של הדלת בזמן עבודת המכונה, עניין מסובך יותר במכונה עם פתח קדמי .

2 מכונת כביסה פתח עליון        1מכונת כביסה פתח קדמי

מכונות עם פתח עליון הן קטנות יותר בנפחן ויכולות להכיל רק  5 ק " ג. מכונות עם פתח קדמי יכולות להכיל עד פי שתיים מהכמות. כדאי לקחת בחשבון את גודל המכונה על פי הצורך כיוון ששמיכת פוך כבדה תתקשה להיכנס למכונה עם פתח עליון. במכונות גדולות יותר משך זמן הכביסה הוא ארוך יותר ולכן לא כדאי לקנות מכונה גדולה אם אין לכם צורך בכך. מצד שני, אם כמות הכביסה גדולה ולא נרצה לדחוס את הבגדים פנימה, נצטרך כמובן מכונה גדולה.

לחץ כאן להמשך קריאה של הפוסט

טכנאי מכונות כביסה ברחובות, טכנאי מכונות כביסה בשפלה

תגיות קרובות

טכנאי מייבשי כביסה ברחובות, טכנאי מייבשי כביסה בשפלה